поверненнядитинства

ОСВІТНЬО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ХАБ

Home > Хаб

Відкриття незабаром

Наша велика ціль сьогодні - відкриття у Києві освітньо-реабілітаційного простору для діток ВПО з зон бойових дій. 
Це буде офлайн хаб, де малюки кожного дня матимуть можливість проводити час з користю для себе, отримуючи нові знання, розвиваючи свої таланти та здібності, а також проходити психологічну реабілітацію під професійним наглядом спеціалістів.
На чому буде спеціалізуватися хаб?У навчальних класах, обладнаних сучасними засобами та технологіями будуть реалізовуватись різноманітні навчальні програми, курси, тренінги та майстер-класи згідно з віковою категорією вихованців. Також будуть здійснюватись консультації психологів, логопедів та дефектологів, які допоможуть дітям в соціалізації та посиленні слабких сторін.

Робота всіх співробітників хабу буде спрямована на розвиток особистих здібностей дитини, а також збереження та відновлення фізичного та психологічного здоров’я.


Як буде виглядати хаб?

зони різного призначення

Великий простір буде оснащений необхідними кабінетами для групових та індивідуальних занять, зонами відпочинку, спортивною залою, їдальнею, роздягальнею, кабінетами методиста та адміністрації.

Спортивний куточок

У хабі буде спортивний куточок з м’яким покриттям для різноманітних активностей, направлених на розвиток реакції та спритності, координації, моторики, витривалості, гнучкості.

Простір для відпочинку

У хабі також буде простір для відпочинку з м’якими меблями та іграшками, де діти зможуть відволіктись, пограти в улюблені ігри, відпочити.

Їдальня

Тут діти будуть отримувати повноцінне збалансоване харчування, яке кожного дня буде доставляти кур’єр кейтерингу. Діти також зможуть приходити з власними ланч-боксами.

Необхідне обладнання

Ми плануємо оснастити хаб різноманітним обладнанням, необхідним як для розвитку дитини, так і для організації дозвілля. Вже зараз ми шукаємо потрібний інвентар та оснащення.

Ще один приємний сюрприз для батьків.Батьки зможуть вільно залишати малечу у хабі, адже перебуваючи у нашому просторі, діти весь час будуть під наглядом учителів та відповідних спеціалістів. 
Ми відкриті до всього нового, прагнемо впроваджувати інноваційні світові практики та маємо на меті застосовувати закордонний досвід та підходи у сфері допомоги та реабілітації.

Наразі ми шукаємо можливості та ресурси для втілення цього великого проєкту. Долучайтеся та підтримайте нас задля скорішого відкриття дитячого хабу мрії!

Наразі ми шукаємо можливості та ресурси для втілення цього великого проєкту. Долучайтеся та підтримайте нас задля скорішого відкриття дитячого хабу мрії!

Ще трішки про хаб

Наш навчально-реабілітаційний хаб стане місцем, куди діти будуть приходити з радістю.

соціалізація

У хабі будуть організовані спільні заняття та розважальні заходи, такі як майстер-класи, спортивні змагання, конкурси. Це допоможе дітям знайти спільну мову з однолітками.

психологічна підтримка

Наші фахівці пропонуватимуть групові тренінги, спрямовані на зміцнення позитивного ставлення до себе та до оточення, розвиток навичок самопізнання, саморегуляції, комунікації та співпраці.

навчання

У хабі буде створено спеціальні навчальні класи, обладнані сучасними засобами та технологіями для уроків з математики, англійської мови, науки про природу.

гарний настрій

Ми будемо разом святкувати дні народження, свята весни та осені, Новий Рік та інші важливі події. Будемо спонукати дітей проявляти допитливість до навколишнього світу та давати їм творчі завдання.

КОНТАКТИ

Зв’яжіться з нами

Якщо ви потребуєте гуманітарної чи іншої допомоги, зв’яжіться з нами, заповнивши форму на сайті.

  • Наш email

    au.moc.doohdlihcfonruter%40pleh

  • наша юридична адреса

    Україна, Київ, пр. Повітрофлотський, 92-Б, 03151