поверненнядитинства

Офлайн події

Home > Офлайн події

Дитяча кімната У МОДУЛЬНОМУ МІСТЕЧКУ В БОРОДЯНЦІ

На початку літа 2022 року, ми успішно реалізували проєкт з облаштування повноцінної дитячої кімнати в модульному містечку в місті Бородянка, Київської області. Тут проживають родини, майно яких було знищено через війну.
У кімнаті є все необхідне для повноцінного відпочинку та розвитку дитини: телевізор зі SmartTV, зручні м’які меблі та стелажі для зручного розміщення роздаткових матеріалів, безпечне та тепле покриття на підлозі, книги, ігри, пазли та інші засоби для розвитку моторики та логіки.
Дитяча кімната стала популярною серед дітей та їх батьків, куди вони приходять з радістю й зараз.

СВЯТКУВАННЯ НОВОГО РОКУ

В період новорічних свят 2022-2023 ми організували свято для діток Героїв, які боронять нашу Україну. Це стало можливим завдяки підтримці наших Міжнародних Партнерів та при сприянні ТЦ «Даринок» в рамках нашого благодійного проєкту «Новорічний подарунок для дітей України».
На інтерактивному заході ведучі проводили конкурси з подарунками, які були персоналізовано підібрані для діток, а також організували розважальну програму та цікаві шоу з аніматорами.
Новорічні подарунки також отримали сім'ї з дітьми, що втратили своє житло і проживають в модульному містечку в м. Ірпінь, Київської області, а також малюки, що знаходяться на обліку Служби у справах дітей та сім’ї.

ЕКСКУРСІЯ ДО ЗООПАРКУ

Однією з офлайн подій, яку ми організували для діток з сімей ВПО та СЖО у грудні 2022 році, була подорож до зоопарку у Києві. Діти з різних регіонів України, які перебувають на обліку Служби у справах дітей та сім’ї однієї з громад Київської області, були запрошені взяти участь у цій екскурсі. Подія відбулася завдяки спільним зусиллям благодійників, наших Волонтерів, працівників ССД та соціальних працівників.
Малеча отримала можливість спостерігати за життям, поведінкою та звичками тварин, особисто погодувати й навіть поспілкуватись ближче з деякими з них, а також зробити смачний перекус та отримати подарунки.
Для більшості діток це була перша зустріч з екзотичними тваринами в реальному житті, а не на сторінках книжок.

Співпраця зі Службами у справах дітей та сім’ї

Ми тісно співпрацюємо з регіональними відділами Служби у справах дітей та сім’ї, щоб ще ефективніше допомагати незахищеним верствам населення. Пряма комунікація зі службою допомагає зрозуміти потребу більш об’єктивно, та надавати гуманітарну допомогу тим категоріям наших співгромадян, які цього потребують найгостріше.
Ми вдячні всім співробітникам Служби у справах дітей та сім’ї, які невпинно працюють задля різнобічної підтримки сьогодення та майбутнього наших дітей!

КОНТАКТИ

Зв’яжіться з нами

Якщо ви потребуєте гуманітарної чи іншої допомоги, зв’яжіться з нами, заповнивши форму на сайті.

  • наша юридична адреса

    Україна, Київ, пр. Повітрофлотський, 92-Б, 03151